Magazyn Nice 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport

2018-04-30 11:59:00
W minionej kolejce na boiskach Nice 1 Ligi strzelono 26 goli. Aż siedem z nich padło w Legnicy, gdzie liderująca Miedź rozbiła Ruch Chorzów 6:1. Jak wyglądały pozostałe spotkania i jak prezentuje się sytuacja w tabeli po 28. kolejce. O tym porozmawiamy w Magazynie Nice 1 Ligi o godzinie 20:30 w Polsacie Sport.

Kolejna sobota przyniosła kibicom Ruchu Chorzów traumatyczne przeżycia. 14-krotny mistrz Polski po raz kolejny stracił 6 goli. W poprzedniej kolejce tyle strzeliła mu Pogoń Siedlce, w minionej Miedź Legnica. 


Niektórzy moi zawodnicy nie dorośli do tego, by reprezentować taki klub jak Ruch Chorzów. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Możemy tylko przeprosić kibiców, którzy po 30. minucie musieli tak żenujące spotkanie oglądać - grzmiał na pomeczowej konferencji prasowej trener Niebieskich Dariusz Fornalak. 


Czy Ruch mógł uniknąć kompromitacji w Legnicy? Co zadecydowało o tym, że Miedź tak łatwo wygrała to spotkanie? Odpowiedzi na te pytania będzie szukał w swojej analizie były reprezentant Polski Tomasz Łapiński. 


W magazynie wrócimy też do zaległych meczów rozegranych w środku tygodnia. Magazyn Nice 1 Ligi o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport. 


Prowadzący: Marcin Feddek 
Goście: Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński

Autor: Polsat Sport, Fot. Stal Mielec