Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

2017-10-30 09:12:00
Prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała Tomasz Mikołajko będzie gościem Szymona Rojka w kolejnym Magazynie Nice 1 Ligi. Nie zabraknie oczywiście stałych ekspertów Andrzeja Iwana i Tomasza Łapińskiego... a także analizy tego, co działo się w miniony weekend na pierwszoligowych boiskach.

A działo się sporo, bowiem doszło do zmiany lidera tabeli. W meczu drużyn z czołówki i ćwierćfinalistów Pucharu Polski, Chojniczanka zremisowała bezbramkowo z Chrobrym Głogów i straciła przodownictwo w Nice 1 Lidze na rzecz Miedzi Legnica. Legniczanie wygrali bowiem po zaciętym spotkaniu z Pogonią w Siedlcach 3:2, notując czwarty mecz z rzędu bez porażki.

 

Inną, nieco mniej przyjemną serią mogą pochwalić się piłkarze Podbeskidzia, którzy nie mogą wygrać na pierwszoligowym froncie od czterech kolejek. Tym razem zawodnicy z Bielska-Białej zremisowali bezbramkowo z Zagłębiem Sosnowiec, a obie ekipy nie wykorzystały wielu znakomitych okazji do trafienia do siatki.

 

To najgorsza seria odkąd do klubu spod Klimczoka przyszedł nowy trener Adam Nocoń, który zastąpił na stanowisku Jana Kociana. O kulisach nerwowego początku sezonu w Bielsku-Białej i odejścia słowackiego szkoleniowca, opowie na pewno prezes klubu Tomasz Mikołajko, który będzie gościem Szymona Rojka. W studiu zasiądą również nasi stali eksperci Andrzej Iwan i Tomasz Łapiński.

 

Magazyn Nice 1 Ligi od 20:30 w Polsacie Sport.

 

 

Autor: Polsat Sport, Fot. Podbeskidzie