Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

2017-10-16 08:19:00
Walka o fotel lidera Nice 1 Ligi staje się coraz ciekawsza. W trzynastej kolejce niespodziewanie punkty straciła Odra Opole, która jest jedną z rewelacji sezonu. Jej wpadkę od razu wykorzystały ekipy Chojniczanki oraz Miedzi Legnica. Te oraz inne mecze w magazynie Nice 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport.

Powoli zaczyna nam się krystalizować czołówka ligi. Liderem po 13. kolejce jest Chojniczanka, która ostatni raz przegrała na początku września. Za jej plecami ścisk, dopiero będąca na piątym miejscu Stal Mielec ma nieco większą stratę do czołówki. 


Meczem kolejki bez dyskusyjnie było starcie w Głogowie, gdzie Chrobry prowadził już 3:0 z Wigrami Suwałki, by ostatecznie zremisować 3:3. Głogowianie mogli zapewnić sobie bardzo korzystną sytuację, gdyż w razie zwycięstwa traciliby zaledwie punkt do Chojniczanki, a przypomnijmy, że w zanadrzu mają jeszcze zaległe spotkanie. 


Ciekawie robi się na dole tabeli. Trzecie zwycięstwo z rzędu zaliczył Ruch Chorzów, który powoli zaczyna gonić resztę stawki. Ewidentnie nie jest to sezon zespołów ze Śląska, gdyż na pięć ostatnich miejsc, aż cztery okupują zespoły z tego województwa.Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. Chojniczanka Chojnice