Magazyn Nice 1 Ligi! Premiera w Polsacie Sport!

2017-08-07 10:27:00
Za nami 2. kolejka Nice 1 Ligi. Jak co poniedziałek odbędzie się magazyn, który podsumuje wszystko to, co wydarzyło się na zapleczu Lotto Ekstraklasy w miniony weekend. Marcin Feddek i jego goście omówią każde spotkanie oraz obejrzą skrót każdego z meczów. Premiera Magazynu Nice 1 Ligi o 20:30 w Polsacie Sport.

Drugą serię gier rozpoczęło starcie Ruchu Chorzów z Chrobrym Głogów. „Niebiescy” tym meczem zadebiutowali przed własnymi kibicami w tym sezonie. Emocjonująco zapowiadało się ponadto spotkanie Górnika Łęczna z Zagłębiem Sosnowiec, a dwie walczące do samego końca poprzedniej kampanii o awans do elity drużyny, czyli Olimpia Grudziądz i Wigry Suwałki, miały między sobą rozstrzygnąć w bezpośrednim starciu, kto lepiej przepracował okres przygotowawczy. Miedź Legnica podejmowała u siebie GKS Katowice.

 

W niedzielę byliśmy świadkami tylko jednego spotkania, w którym Puszcza Niepołomice zmierzyła się z Rakowem Częstochowa. Gospodarze znakomicie zainaugurowali rozgrywki, bo od zwycięstwa z Chojniczanką. Raków w 1. kolejce podzielił się punktami z Miedzią.

 

Premiera Magazynu Nice 1 Ligi o 20:30 w Polsacie Sport.

 

Autor: Polsat Sport, Fot. Górnik Łęczna