Magazyn Fortuna 1 Ligi po 21. kolejce w Polsacie Sport

2018-12-03 15:15:00
W poniedziałkowy wieczór zapraszamy na Magazyn Fortuna 1 Ligi podsumowujący nie tylko 21. kolejkę, ale również całą rundę jesienną. Szymon Rojek wraz z ekspertami Januszem Kudybą oraz Tomaszem Łapińskim skomentują wydarzenia na pierwszoligowych boiskach. Transmisja od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Wiele wydarzyło się na przestrzeni ostatniego tygodnia. ŁKS Łódź po dwóch remisach z GKS Katowice (1:1) i Stomilem Olsztyn (2:2), stracił pozycję wicelidera i spadł na czwartę miejsce w tabeli. Na miejsce łodzian wskoczyła Sandecja Nowy Sącz, która w ostatnim spotkaniu bezbramkowo zremisowała z wspomnianą GieKSą.

 

Raków z 48 punktami umocnił się na prowadzeniu i ma 10 punktów przewagi nad Sandecją, która dzięki bezbramkowemu remisowi w Katowicach z GKS awansowała na drugie miejsce. Do spadkowicza z ekstraklasy po punkcie tracą Stal Mielec i ŁKS. Ten pierwszy zespół dołączył do czołówki po pokonaniu Bytovii Bytów 2:1.

 

Piłkarze klubów Fortuna 1 Ligi w miniony weekend grali dla podopiecznego Fundacji Polsat Antosia Faberskiego. W ramach akcji charytatywnej "Fortuna za gole" sponsor tytularny rozgrywek Fortuna 1 Liga przekazuje w ten weekend 2000 zł za każdą bramkę zdobytą na pierwszoligowych boiskach na rzecz chłopca. W magazynie podsumujemy akcję i omówimy strzelecki wynik wykręcony przez piłkarzy.

 

Prowadzący: Szymon Rojek.

 

Eksperci: Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

 

Magazyn Fortuna 1 Liga od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. 400mm.pl