Maciej Górski wzmocnił Chojniczankę

2018-01-12 12:29:00
Maciej Górski podpisał kontrakt z Chojniczanką. Do lidera Nice 1 Ligi został wypożyczony z Jagiellonii Białystok na okres najbliższych sześciu miesięcy.

27-latek to nominalny napastnik. Ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Koronie Kielce. Bilans Macieja Górskiego w sezonie 2017/18 to 14 spotkań w Lotto Ekstraklasie w których zdobył 2. bramki oraz 2. mecze Pucharu Polski w których zaliczył 1. trafienie.

 

Nowy zawodnik Chojniczanki grał m.in. w Legii Warszawa, gdzie debiutował w Ekstraklasie, Arce Gdynia czy Jagiellonii Białystok. Górski występował także w meczach przeciwko „żółto-biało-czerwonym” w barwach Sandecji Nowy Sącz i Chrobrego Głogów. Reprezentując Chrobrego, zdobył gola w zremisowanym 1:1 meczu w Chojnicach w rundzie wiosennej 2016. Tamten sezon, Górski zakończył z 15-ligowymi trafieniami, co dało mu pozycję wicekróla strzelców 1. ligi. Na boiskach Ekstraklasy łącznie rozegrał 39 spotkań w których zdobył 4. bramki. Na swoim koncie ma także jeden mecz w reprezentacji Polski U-21.

 

W barwach Chojniczanki zagra z numerem 11.

Autor: Chojniczanka Chojnice, Fot. Chojniczanka Chojnice