Łukasz Wachowski gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi! Transmisja w Polsacie Sport

2018-09-24 10:09:00
Gościem najbliższego Magazynu Fortuna 1 Ligi będzie Łukasz Wachowski, szef Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN. W programie podsumujemy wydarzenia z minionego tygodnia, czyli 11. kolejkę, a także zaległą serię gier, która została odrobiona w ostatnich dniach. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:30 w Polsacie Sport.

Już prawie wszystkie zespoły Fortuna 1 Ligi mają na swoim koncie komplet rozegranych spotkań. Po 11 kolejkach liderem jest Raków Częstochowa, który od początku sezonu regularnie punktuje. Podopieczni Marka Papszuna mają cztery punkty przewagi nad wiceliderującą Bytovią Bytów. Jest to zdecydowanie największa niespodzianka tego sezonu, bo przecież jeszcze w poprzednim sezonie walczyła o utrzymanie.

 

W programie z pewnością będzie poruszony temat GKS-u Katowice. Zespół, który miał być jednym z głównych kandydatów do awansu, na razie znajduje się w strefie spadkowej. W czwartek z funkcją pierwszego trenera zespołu pożegnał się Jacek Paszulewicz, a jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent Jakub Dziółka.

 

Z naszym gościem specjalnym z pewnością Marcin Feddek porozmawia o terminarzu Fortuna 1 Ligi, zaległych spotkaniach, a także sprawach organizacyjnych ligi.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:30 w Polsacie Sport.

 

Prowadzący: Marcin Feddek

Gość: Łukasz Wachowski

 

Eksperci: Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba

Autor: Polsat Sport, Fot. 400mm.pl