Leroy Merlin Sosnowiec partnerem Zagłębia

2017-04-10
Prezes Zagłębia S.A. Marcin Jaroszewski podpisał umowę z Leroy Merlin – Sosnowiec – reprezentowany przez Konrada Calika i Piotra Ocieczek.

Do grona partnerów klubu z Sosnowca dołączył sosnowiecki sklep  Leroy Merlin. Między innymi dzięki naszej współpracy kibice będą mieli okazję w przerwie meczu wygrać specjalne vouchery na 100 zł, na zakupy w Leroy Merlin Sosnowiec. 


Przedstawicieli Zagłębia cieszy fakt, iż z każdym rokiem wśród sponsorów i partnerów przybywa firm związanych z regionem Zagłębia Dąbrowskiego. Sosnowiecki sklep Leroy Merlin mieści się przy ulicy Zuzanny 26.


Warto dodać, iż sosnowicki Leroy Merlin wspiera również inwestycje klubu związane z pubem z ogródkiem przy Stadionie Ludowym, a także Sklepem Kibica. 

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoratorskich (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji, natomiast w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 55 sklepów. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

 

 

Autor: Zagłębie Sosnowiec, Fot. Zagłębie Sosnowiec

Zobacz również1 liga na Facebooku