Łączy nas piłka... i biznes

2017-04-20 10:45:00
Futbol i biznes spotkają się na boisku - pierwszy raz w historii klubu zostanie rozegrany piłkarski turniej partnerów i sponsorów "Podbeskidzie Business Cup".

Maj zapowiada się bardzo intensywnie i to nie tylko z powodu pierwszoligowych spotkań! Pierwszy raz w historii rozegrany zostanie piłkarski turniej partnerów i sponsorów Podbeskidzie Business Cup. Rozgrywki piłkarskie, których celem jest integracja środowiska biznesowego skupionego wokół Podbeskidzia to tylko jedna z atrakcji imprezy, która odbędzie się 21 maja w Jasienicy na obiektach  LKS „Drzewiarz”.

 

Na boisku będzie toczyła się zacięta rywalizacja pomiędzy reprezentacjami klubowych partnerów i sponsorów o nagrodę główną – wycieczkę do Pragi dla całej drużyny od Biura Podróży MARCO. Poza murawą trwać będzie festyn rodzinny, na który zapraszamy także kibiców. Dla gości w każdym wieku czekają liczne atrakcje w strefie gastronomicznej (grill) oraz strefie zabawy dla najmłodszych gdzie będą dmuchańce, animatorzy oraz klubowa maskotka Beskidek.

 

Wszystkich partnerów zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach, a tych którzy nie będą uczestniczyć w piłkarskich zmaganiach do świetnej zabawy i kibicowania! Startujemy od godziny 9:00!

 

 

 

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie