Klub Biznesu Miedzi podsumował rok podczas uroczystej gali

2017-01-21 21:47:00
Za nami kolejna Gala Klubu Biznesu Miedzi, która odbyła się w legnickim hotelu Qubus. Tym razem wzięło w niej udział aż 220 osób – sponsorów i partnerów klubu.

Sponsorzy i partnerzy zostali uhonorowani specjalnymi podziękowaniami i certyfikatami. Podczas takich spotkań najlepiej widać, jak liczna jest „Rodzina Miedzi”.

Podczas gali tradycyjnie już podsumowano miniony rok. Sponsorzy i partnerzy Miedzi pojawiali się kolejno na scenie, by z rąk władz naszego klubu odbierać podziękowania i specjalne certyfikaty potwierdzające przynależność do Klubu Biznesu Miedzi. Były pamiątkowe zdjęcia, uściski dłoni i życzenia na kolejny rok. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy kuluarowe – często dyskutowano o nadchodzącej rundzie wiosennej i szansach Miedzi na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

Okazało się, że sponsorzy i partnerzy Miedzi to nie tylko świetni przedsiębiorcy i zapaleni kibice, ale też doskonali tancerze, którzy opanowali parkiet i świetnie bawili się w rytmach muzyki disco.

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica