Klub Biznesu Miedzi jeszcze bliżej przedsiębiorców

2017-03-10 19:00:00
Marcowa odsłona Śniadań Biznesowych Klubu Biznesu Miedzi Legnica była pod wieloma względami przełomowa. Przedsiębiorcy zrzeszeni w gronie klubowiczów zapoznali się z nowościami, otrzymali nowe identyfikatory i karty członkowskie oraz wzięli udział w konkursie.

– Klub Biznesu Miedzi zmienia się, by stwarzać optymalne warunku do rozwoju dla legnickich przedsiębiorców – mówi Martyna Pajączek, Prezes Zarządu Miedzi.

 

Marcowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi wypadło w Dniu Kobiet, dlatego wszystkie panie otrzymały kwiaty i drobne upominki. Z tej okazji na spotkaniu pojawił się nawet nasz przedsiębiorczy Lew Miedziak, czyli oficjalna maskotka Miedzi. Później klubowicze mogli zapoznać się z nowym kalendarzem wydarzeń zaplanowanych skrupulatnie aż do czerwca.

 

– Kalendarz okazał się bardzo potrzebny z praktycznego punktu widzenia, ale pokazuje on też skalę przedsięwzięcia. Do czerwca mamy zaplanowane 43 wydarzenia, w których nasi klubowicze będą brali udział. Opcji na wspólne spędzenie czasu oraz robienie interesów w swoim gronie jest wiele, w tym nieco istotnych nowinek, takich jak wyjazdy do zaprzyjaźnionych Klubów Biznesu działających przy innych klubach – mówi Paweł Kościółek.

 

Klub Biznesu Miedzi cały czas się rozwija, także dzięki sugestiom i opiniom przedsiębiorców, którzy na co dzień są zaangażowani w jego działalność. Od marca wprowadzono specjalne, unikalne karty członkowskie oraz identyfikatory dla wszystkich zrzeszonych przedsiębiorców. Na kartach, gwarantujących preferencyjne zasady współpracy w gronie klubowiczów, znajdują się m.in. dane firmy oraz rodzaj posiadanego pakietu sponsorskiego. Dodatkowo każdy partner otrzymał identyfikator, który przyda się szczególnie podczas wyjazdów na spotkania biznesowe – dzięki niemu nasi partnerzy szybciej mogli dotrzeć do klienta na spotkaniach zewnętrznych.

 

Jak widać w Klubie Biznesu Miedzi dzieje się bardzo dużo. Począwszy od marcowego śniadania modyfikacji uległ układ sali, w której spotykają się nasi partnerzy. Wzorem stadionów piłkarskich pojawił się w niej sektor gości i gospodarzy. – W sektorze gości zasiadają przedstawiciele nowych firm, które chciałyby dołączyć do Klubu Biznesu Miedzi. Dzięki temu każdy nowy przedsiębiorca ma okazję sprawdzić formułę naszych spotkań. W sektorze gospodarzy zasiadają aktualni członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica – krótko wyjaśnia Kościółek. – Oceniam wprowadzone zmiany bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że dzięki nim będziemy mocniej zacieśniać naszą współpracę, a Klub Biznesu Miedzi Legnica stanie się jeszcze bardziej elitarny – mówi Kinga Waśniewska z firmy New Age Promo.

 

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć także sympatycznego konkursu, a firma Buwar przygotowała upominki dla klubowiczów. To jednak nie był koniec propozycji dla członków Klubu Biznesu Miedzi. W środowy wieczór na terenie restauracji Hotelu Gwarna nasi partnerzy wspólnie oglądali spotkania w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

 

 

">

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica