Kadra Chojniczanki na obóz w Cetniewie

2018-01-31 09:11:00
W środę 31 stycznia piłkarze Chojniczanki rozpoczną zgrupowanie w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie-Cetniewie.

Zgrupowanie potrwa do soboty 10 lutego. Trener Krzysztof Brede na obóz zabrał 26 zawodników. W kadrze znaleźli się także młodzi wychowankowie naszego klubu, którzy już od kilku miesięcy mają okazję pracować z pierwszym zespołem. Mowa tutaj o Dominiku Piechowskim, Krzysztofie Korczycu i Piotrze Kręckim. Na obóz uda się także Dawid Schulz, który trenuje z Chojniczanką od samego początku przygotowań. 22-letni obrońca to także wychowanek naszego klubu.

 

W kadrze na obóz w Cetniewie zabrakło Andrzeja Rybskiego, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Z powodów osobistych na obóz nie uda się także Michał Markowski. Klub złożył już wniosek do PZPN-u o rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika.

 

KADRA:

BRAMKARZE: Janukiewicz Radosław, Wnuk Grzegorz, Wiesiołek Błażej
OBROŃCY: Lisowski Wojciech, Kieruzel Piotr, Wołąkiewicz Hubert, Boczek Tomasz, Pietruszka Przemysław, Dampc Maciej, Schulz Dawid, Korczyc Krzysztof, Piechowski Dominik
POMOCNICY: Bąk Jakub, Biskup Jakub, Podgórski Jacek, Zawistowski Paweł, Danielewicz Krzysztof, Grzelak Rafał, Ryczkowski Adam, Fila Karol, Paprzycki Oskar, Steblecki Sebastian, Kręcki Piotr
NAPASTNICY: Drozdowicz Emil, Mikołajczak Tomasz, Górski Maciej

 

W trakcie zgrupowania, żółto-biało-czerwoni rozegrają dwa mecze sparingowe. W sobotę 3 lutego zmierzymy się z Lechią Gdańsk, a w sobotę 10 lutego zagramy z Bałtykiem Gdynia.

 

 

Autor: Chojniczanka, Fot. Chojniczanka