Hit na koniec kolejki!

2017-11-19 09:02:00
W niedziele o godzinie 17:45 Miedź zagra z Rakowem na początek rundy rewanżowej Nice 1 Ligi. Będzie to ostatni mecz domowy legniczan w tym roku. Pierwszy mecz tych drużyn w Częstochowie zakończył się bezbramkowym remisem.

Na półmetku rozgrywek Miedź zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Chojniczanki. Ale do końca roku pozostały jeszcze dwie kolejki. W ostatnim spotkaniu w Legnicy Miedź podejmie Raków, z którym zremisowała bezbramkowo w Częstochowie na inaugurację rozgrywek. Kurs w Fortunie, że dziś obie ekipy strzelą bramkę wynosi 1.62.

 

Raków świetnie się spisuje i na półmetku rozgrywek zajmuje wysokie 4. miejsce z 28 punktami na koncie. Warto podkreślić, że z 30 strzelonymi bramkami jest to najbardziej ofensywnie grająca drużyna w lidze, a dodatkowo jako jedyna w całej stawce wygrała już sześć razy na wyjazdach! Kurs w Fortunie, że Raków strzeli bramki w obu połowach wynosi 4.4.

 

– Obie drużyny mają wyrazisty, ofensywny styl i na pewno go nie zmienią. Dlatego to będzie ciekawy, otwarty mecz. Nie ma w tej lidze drugiego zespołu, który tak jak my potrafiłby odwracać losy spotkań poi straconej bramce. I to mnie cieszy, bo świadczy o dużej determinacji naszych zawodników. Ale też mam nadzieję, że tym razem to my otworzymy wynik. Za nami półmetek sezonu i ta pierwsza runda była dla nas dość udana, ale wymagamy od siebie więcej. Dlatego zimą czeka nas dużo pracy – analizuje szkoleniowiec Miedzi.

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica