Grając w Ballgee - pomagasz Akademii

2018-04-05 16:05:00
Ballgee to innowacyjny projekt łączący rywalizację z pomaganiem oraz dobrą zabawą. Najważniejszą jego częścią jest aplikacja mobilna stworzona na system operacyjny Android, którą można pobrać z oficjalnej platformy Sklep Play.

Inicjatywa nowej aplikacji Ballgee powstała po to, aby wspierać szkolenie dzieci i młodzieży w Akademii im. Włodzimierza Mazura oraz jeszcze głębiej budować świadomość piłkarską w Zagłębiu Dąbrowskim. Najważniejszym aspektem w powstawaniu aplikacji był przede wszystkich rozwój młodych Zagłębiaków. Fundusze, które uda się zgromadzić podczas konkursów Ballgee zostaną przekazane na Fundację Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec. 

 

Chcemy, aby młodzi adepci piłkarscy byli szkoleni na jak najwyższym poziomie, co pozwoli im doskonalić swoje umiejętności, a w konsekwencji wzmacniać pierwszą drużynę Zagłębia.  Weszliśmy w erę smartfonów oraz komputerów. Aby trafić do młodego pokolenia i zaszczepić w nim wartości sportowe i kulturowe trzeba iść z duchem czasu. Aplikacja pozwoli grać piłkami, które nawiązują do barw naszego klubu oraz całego Zagłębia Dąbrowskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, takie jak piłki z podpisami zawodników pierwszej drużyny, koszulki meczowe, szaliki, kubki termiczne czy smycze.

 

">

 

Autor: Zagłębie Sosnowiec, Fot. Zagłębie Sosnowiec