Górnik Łęczna – Chojniczanka 3:0

2018-05-07 00:34:00
Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali gracze Górnika Łęczna. W sobotę pokonali Chojniczankę 3:0.

Już w 2. Minucie w groźnej sytuacji znaleźli się gospodarze, ale uderzenie Mosnikova zablokował dobrze ustawiony Fila. W 24. minucie sędzia podyktował jedenastkę za zagranie piłki ręką przez Boczka. Pewnym egzekutorem okazał się Szysz.

W 32. Minucie przez obronę gospodarzy przedarł się Steblecki, ale jego strzał był niecelny. Chwilę później na strzał zdecydował się Bąk i minimalnie chybił.

Po zmianie stron groźnie uderzał Bąk, piłka przeleciał nad poprzeczką. W odpowiedzi, kapitalną okazję zmarnował Szewczyk, a Janukiewicz popisał się świetną interwencją. W 61. Minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Dośrodkowanie Mosnikowa na bramkę zamienił Szysz. Po następnej akcji mogło być 3:0, ale w polu karnym w ostatniej chwili zablokowany został Lebedyński.

Bliski zdobycia bramki kontaktowej był Paprzycki. Jego strzał z najwyższym trudem obronił jednak Prusak. W 74. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Bonin. Piłka po uderzeniu pomocnika Górnika wpadła w samo okienko bramki Janukiewicza!

Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice 3:0 (1:0)

1:0 Szysz 25′ (k.)