GKS Tychy po prezentacji

2017-07-27 15:09:00
Wiele atrakcji dla najmłodszych, urodziny klubowej maskotki „Tyska” i prezentacja wszystkich drużyn GKS Tychy, na czele z pierwszym zespołem. Tak wyglądało środowe popołudnie na Stadionie Miejskim Tychy.

Zanim licznie zgromadzeni kibice mogli zobaczyć główny punkt imprezy, czyli prezentację nowych koszulek meczowych i kadrę pierwszego zespołu, wcześniej najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Młode Wilki GKS Tychy i APN GKS Tychy.

 

Prezentacja GKS Tychy [GALERIA]

Przed stadionem każdy z kibiców mógł osobiście zasiąść za kierownicą Fiata 126p, czylitrójkolorowego malucha, a także przekonać się jak w środku wygląda autokar GKS Tychy. Na płycie stadionu nie mogło z kolei zabraknąć urodzinowego tortu dla klubowej maskotki, wilka „Tyska”.

Wszyscy zgromadzeni mogli się przekonać i na własne oczy zobaczyć najpierw zawodników z czterech drużyn młodzieżowych GKS - U-14, U-15, U-17 i U-19, a następnie zespołu rezerw, który w nowym sezonie będzie występował w IV lidze.


">

Tuż przed prezentacją kadry pierwszego zespołu, na murawie pojawiły się piłkarki Polonii GKS Tychy, prezentując na sobie dwa komplety meczowe, w których tyszanie będą występować na boiskach Nice 1 Ligi w sezonie 2017/18. 

 Po przedstawieniu każdego członka sztabu szkoleniowego i zawodnika, drużyna wykonała z kibicami pamiątkowe zdjęcie, a wszystko to zgodnie z hasłem klubu na nadchodzącą rundę - #ZróbmyToRazem!

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy