GKS Katowice zaprezentowany!

2017-07-28 12:25:00
W czwartek na katowickim Rynku odbyła się prezentacja GKS-u Katowice przed sezonem 2017/2018.

Podczas wspólnego spotkania z sympatykami GKS-u atrakcji nie brakowało. Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę aktywności, która była czynna już kilka godzin przed prezentacją. Było mnóstwo gadżetów, poczęstunków i konkursów dla publiczności. Nikt się nie nudził, frekwencja dopisała. – Bardzo się cieszę, że tyle osób zgromadziło się na katowickim rynku. To pokazuje, że Katowice to miasto GKS-u i mam nadzieję, że będzie w nich znaczył jeszcze więcej – mówił prezes GKS-u Wojciech Cygan.


Pierwszym punktem programu było zaprezentowanie składu drużyny żeńskiej, która będzie walczyć na wyższym szczeblu rozgrywkowym, czyli w 1 lidze. Trójkolorowe piłkarki będą występować pod wodzą nowego szkoleniowca Witolda Zająca. Wspierać je będzie sponsor Galeria Libero. – Celem jest wygrywanie każdego meczu, czego efektem będzie awans do Ekstraligi. Wierzę, że uda nam się stworzyć odpowiednią atmosferę i poziom sportowy – podkreślał trener Zając.


Kolejnym punktem programu, niezwykle oczekiwanym, była ekspozycja nowego wyglądu klubowego autokaru, który został oklejony dzięki środkom zgromadzonym przez kibiców podczas akcji crowdfundingowej „Zagrajmy to jeszcze raz”.

 

PREZENTACJA GIEKSY [GALERIA]


Nie mniej istotną kwestią była prezentacja nowych strojów, w których nasi piłkarze będą występować w rozgrywkach Nice 1 Ligi 2017/2018. Pokazu nowych koszulek dokonała legenda GKS-u Katowice Jan Furtok. To w tych strojach GKS będzie walczył o spełnienie marzeń piłkarskiej części Katowic. – Zdajemy sobie sprawę, w jakim miejscu pracujemy i jakich GKS ma kibiców. Będziemy chcieli zaprezentować się tak, aby w każdym meczu sprawiać im radość – podkreślił trener Piotr Mandrysz.

 

">


Podczas czwartkowego popołudnia poznaliśmy nowego Sponsora Głównego GKS-u, czyli Osiedle Zalesie. – Jestem przekonany, że w nowych koszulkach z logiem naszego sztandarowego projektu deweloperskiego „Osiedle Zalesie”  osiągniemy awans, na który wszyscy czekamy – powiedział Roman Łój, Prezes Zarządu MOJ S.A.

Na koniec kibice GieKSy mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie na tle autokaru wraz z piłkarzami i życzyli im udanego sezonu. 

 

 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice