GKS Katowice wrócił do zajęć

2018-01-12 13:54:00
Piłkarze GKS-u Katowice, pod okiem Jacka Paszulewicza, rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej Nice 1 Ligi. To było pierwsze spotkanie z nowym trenerem.

W pierwszym treningu wzięło udział 24 piłkarzy. Zabrakło kontuzjowanych Lukasa Klemenza, Tomasza Foszmańczyka i Kamila Główki oraz Sebastiana Nowaka, który do drużyny dołączy w sobotę. Na treningu nie było też Pawła Juraszczyka, który przebywa na testach w Gwarku Tarnowskie Góry. Pojawił się za to powracający z wypożyczenia do Rozwoju Katowice Paweł Szołtys oraz wychowankowie Akademii Piłkarskiej "Młoda GieKSa" – pomocnik Łukasz Jedyński i obrońca Patryk Wnuk (obaj rocznik 2000).


Pracę piłkarze rozpoczęli o godz. 11:00 na boisku obiektu sportowego Kolejarz. Na pierwszych zajęciach trener Jacek Paszulewicz postawił na trening skupiony na rozbieganiu zawodników. Nie zabrakło jednak ćwiczeń z pilką - dryblingu, podań i gry w dziadka. W sobotę i niedzielę zawodnicy przejdą testy.


Już 20 stycznia drużyna rozegra pierwszy sparing przed rundą wiosenną Nice 1 Ligi. Przeciwnikiem będzie drugoligowy ROW Rybnik. 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice