ForBet nowym sponsorem GKS Tychy

2017-04-25 15:51:00
ForBet nowym sponsorem GKS Tychy. Firma została oficjalnym bukmacherem GKS Tychy. Podpisana umowa obowiązuje przez okres 27 miesięcy. Skorzysta na niej nie tylko klub, ale i sami kibice.

Logotypy zakładów bukmacherskich pojawiły się już w trakcie sobotniego spotkania ze Stomilem Olsztyn. Forbet będzie widoczny na spodenkach piłkarzy oraz Stadionie Miejskim. Dodatkowo logo firmy pojawi się także po wywiadach oraz w social mediach klubu.

 

- Rozpoczęcie współpracy marki ForBET z klubem piłkarskim GKS Tychy, to kolejny etap naszej strategii rozwoju polskiego sportu. Drużyna z takimi tradycjami, nowoczesnym stadionem oraz niesamowitymi kibicami zasługuje na to, aby wspierać ją w walce o najwyższe cele  – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes zakładów bukmacherskich ForBET – Wiemy jak ciężko wszyscy w Tychach pracowali w poprzednim sezonie na awans drużyny do I ligi. Teraz kiedy zespół jest już na zapleczu Ekstraklasy chcemy dzięki naszemu wsparciu razem z zawodnikami, władzami GKS oraz kibicami wyznaczać sobie kolejne, śmiałe cele. Liczę, że wspólnie przyjdzie nam jeszcze świętować wielkie chwile dla tego klubu -  dodał prezes Grzeszczyk

 

GKS Tychy z ForBet związał się do czerwca 2019 roku. Na podstawie umowy firma będzie przekazywać klubowi stałą kwotę. Na tym jednak nie koniec. Ważną rolę odegrają także kibice. Dodatkowe pieniądze dla klubu będą uzależnione właśnie od ilości fanów GKS Tychy oraz zawieranych przez nich zakładów. Na stronie internetowej można znależć link, przez który fani "Trójkolorowych" rejestrują się na stronie sponsora.

 

- To bardzo ważny dzień dla GKS Tychy. W naszej licznej rodzinie sponsorów powitaliśmy kolejnego, bardzo ważnego partnera. ForBet to obecnie czołówka bukmacherów w naszym kraju. Jestem przekonany, że podpisanie umowy pomoże w realizacji naszych celów. Nowoczesna struktura partnerstwa sprawia, że zarówno klub, sponsor jak i kibice będą czerpali korzyści z tej współpracy- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

 

– Model współpracy jest atrakcyjny zarówno dla klubu jak i jego sympatyków. Chcemy wspierać drużynę i jednocześnie dać możliwość każdemu kibicowi GKS Tychy uczestnictwa w tym projekcie. Nasz kontrakt to przykład współpracy sponsor-klub na zasadach „WIN-WIN” – dodaje Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w ForBet.

 

GKS Tychy to kolejny klub, który dołączył do drużyny ForBet. Obecnie firma  jest sponsorem Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce, klubów żużlowych Włókniarz Częstochowa, Stal Rzeszów oraz drużyn piłkarskich: Stomil Olsztyn, Motor Lublin, RKS Radomiak Radom, ŁKS Łódź oraz GKS Tychy.

 

 

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy