Firma Randstad Polska sp. z o. o. wciąż będzie wspierać GKS Katowice

2017-03-08 12:04:00
GKS Katowice poinformował, że kilka firm wspierających GKS Katowice jako Złoci Partnerzy Klubu Biznesu postanowiło przedłużyć z nami współpracę. Dlatego ogłoszony został Złoty Dzień Klubu Biznesu GieKSy.

Randstad Polska sp. z o. o. – to wchodząca w skład holenderskiego Randstad Holding nv. To największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, oferująca rozwiązania w zakresie:
– doboru i zatrudnienia personelu tymczasowego, w tym także rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych w siedzibie klienta,
– rekrutacji pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki, produkcji, branży budowlanej i łańcucha dostaw.

 

">Misją firmy jest kształtowanie rynku pracy, a działania oparte na filozofii „good to know you” są wartością, która wyróżnia Randstad na tle konkurentów oraz stanowi podstawę kultury organizacyjnej firmy. Randstad Holding, założony w 1960 roku w Holandii, przez pół wieku działalności systematycznie rozbudowywał swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w 39 krajach na całym świecie. Obecnie Randstad posiada pozycję drugiego największego na świecie dostawcy rozwiązań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz pracy tymczasowej.

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice