Escape room Chojniczanki!

2017-05-11 10:52:00
Jak informują przedstawiciele Chojniczanki Chojnice, to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Mowa o "escape room" Chojniczanki Chojnice!

"Jesteście zapalonymi kibicami piłki nożnej, a Wasz ulubiony miejscowy klub to MKS Chojniczanka 1930 Chojnice. Wybieracie się na mecz swojego ukochanego klubu, dziś jest walka o mistrzostwo ligi! Bilety już dawno wyprzedane. Na szczęście Wasze są już bezpiecznie schowane, aby nikt ich nie dopadł. Na godzinę przed meczem pojawia się problem ... ktoś bardzo nie chce abyście poszli na ten mecz ..." – tak reklamuje się escape room Chojniczanki Chojnice. O szczegóły z nim związanych opowiedział nam Jakub Piekut, rzecznik prasowy klubu z Chojnic.

 

Podstawowe pytanie, czym będzie escape room Chojniczanki Chojnice?

Escape Room Chojniczanki ma być miejscem dla zarówno dorosłych jak i nieletnich kibiców, ale także i mieszkańców naszego regionu, którzy po wyjściu z naszego pokoju, być może staną się kibicami Chojniczanki. W tym pokoju można spędzić kreatywnie czas zagłębiając się w logiczne zagadki.

 

Jak zrodził się pomysł na escape room Chojniczanki?

Zależy nam na pomysłach, które są oryginalne i zarazem spotkają się z aprobatą naszych odbiorców. Zabawy typu „escape room” cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Stwierdziliśmy więc, że ciekawym rozwiązaniem byłoby stworzenie pokoju w żółto-biało-czerwonym klimacie.

 

Jakich zagadek mogą spodziewać się uczestnicy zabawy?

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, żeby nie psuć zabawy. Nie ukrywamy jednak, że niektóre zagadki są związane z naszym klubem.


Czy jest to pierwszy tego typu pomysł w Polsce ze strony klubu piłkarskiego?

Nie spotkaliśmy się jeszcze z czymś takim w naszym kraju, także chyba tak.

 

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Chojniczanka Chojnice