Dzieci z OKR Miedź gotowe do roku szkolnego

2017-09-02 07:23:00
Podopieczni Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica otrzymali z rąk piłkarzy Miedzi oraz sponsorów kompletne szkolne wyprawki. Dzieci nie ukrywały radości z prezentów. Duże wrażenie na najmłodszych zrobili także zawodnicy legnickiej Miedzi.

- Jak co rok staramy się aby nasi podopieczni byli gotowi do nowego roku szkolnego. W tym roku dzięki współpracy z legnickim marketem Carrefour najbardziej potrzebujące takiej pomocy dzieci otrzymają od nas szkolne upominki – mówi Krzysztof Piotrowski.

 

 

 

Paczki z przyborami szkolnymi otrzymało ponad dwudziestu podopiecznych legnickiego ośrodka. Dzieci szczególnie chętnie odbierały wyprawki z rąk legnickich piłkarzy. – To bardzo dobra akcja. Cieszę się, że możemy pomagać również w taki sposób tym, którzy takiej pomocy potrzebują. Podczas meczów to właśnie te dzieci pomagają nam swoim dopingiem, dziś możemy się im zrewanżować – dodał Tomislav Bozić obrońca Miedzi Legnica.

 

W paczkach znajdowały się przede wszystkim przybory szkolne, choć nie zabrakło słodyczy, worków na buty czy choćby lornetek. – Cieszymy się bardzo ze wszystkich prezentów jakie dostaliśmy – mówili podopieczni ośrodka.

 

 

 

Najlepszym podsumowaniem niech będą słowa Tomislava Bozicia. – Mamy nadzieję, że te prezenty przyczynią się do jak najlepszych wyników tych dzieci w szkole. Życzymy im udanego roku szkolnego i oczywiście samym piątek – mówił po wręczeniu paczek legnicki zawodnik.

 

">

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica