Drutex-Bytovia wydarła zwycięstwo!

2017-07-17 13:35:00
Po dramatycznym spotkaniu Drutex-Bytovia wygrała z ŁKS Łomżą i awansowała do pierwszej rundy Pucharu Polski. W ostatnich minutach w bramce "Czarnych Wilków" musiał grać po czerwonej kartce dla bramkarza zawodnik z pola!

Wynik otworzyli gospodarze. Skrzydłowy ŁKS-u popędził prawą stroną i żaden z zawodników "czarnych Wilków" nie mógł go zatrzymać. Gola zdobył  Sadowski. W 51. minucie było 2:0. Prosty błąd defensywy Drutex-Bytovii wykorzystali gospodarze. Bramkę strzelił  Kaliszewski po płaskim strzale.

W 56. minucie zespół z Nice 1 Ligi złapał kontakt. Po faulu na Jakóbowskim, pewnie jedenastkę wykonał Surdykowski. W 63. minucie napastnik Drutex-Bytovii strzelił drugą bramkę w meczu po rzucie rożnym. W 85. minucie "Czarne Wilki" wyszły na prowadzenie. Jakóbowski zagrał płasko w pole karne, Orlande przepuścił piłkę i Biel trafił do bramki!

Chwilę później boisko musiał opuścić bramkarz Drutex-Bytovii, Oszmaniec, który dostał czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką poza polem karnym. Goście w tej części spotkania wykorzystali już wszystkie zmiany, więc na bramce stanął zawodnik z pola, Wilczyński. W doliczonym czasie gry losy meczu przesądził Biel strzelając czwartego gola.

ŁKS Łomża - Drutex-Bytovia Bytów 2:4 (0:1)

1:0 Sadowski 21'

2:0 Kaliszewski 51'

2:1 Surdykowski 56' (k.)

2:2 Surdykowski 63'