Drutex-Bytovia przed meczem sezonu

2017-06-10 15:08:00
Już w niedziele pierwszy mecz barażowy z Radomiakem Radom. Zawodnicy Drutex-Bytovii, aby dojść do tego spotkania musieli przebyć wyboistą drogę. Przełamanie przyszło w ostatnim momencie.

Wygrana 17 maja z Chrobrym Głogów po bramkach Janusza Surdykowskiego i Lukasa Bielaka dała „Czarnym Wilkom” upragniony tlen. – Jeszcze nas nie zakopali i nie pogrzebali – mówił wówczas Adrian Stawski. Od tamtej pory Drutex-Bytovia nie przegrała spotkania – zremisowała z Chojniczanką Chojnice, wygrała ze Stomilem Olsztyn i zremisowała z GKS-em Katowice.

 

Po 23 kolejkach Drutex-Bytovia zajmowała miejsce spadkowe. Dziesięć meczów później podopieczni Adriana Stawskiego wskoczyli na miejsce barażowe, które obronili podczas ostatniej kolejki Nice 1 Ligi. Dobra forma przyszła pod koniec sezonu, co może cieszyć w kontekście barażowego dwumeczu.

 

11 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie w Bytowie rozpocznie się najważniejsze spotkanie dla sztabu trenerskiego, zawodników, kibiców i wszystkich ludzi związanych z klubem. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane tydzień później w Radomiu.

 

 

Autor: Drutex-Bytovia, Fot. Drutex-Bytovia