Drutex-Bytovia pomogła w "Dobrym Meczu"

2017-12-11 10:04:00
Drutex-Bytovia wygrała III mikołajkową dogrywkę „Dobrego Meczu”. Zespół zmierzył się z drużyną „Znajomych Bytów” i drużyną złożoną z Policji i Straży Pożarnej. Wynik był oczywiście sprawą drugorzedną. Chodziło przede wszystkim o zebranie jak największej sumy dla potrzebujących. Ostatecznie udało się zebrać ponad 6 tysięcy złotych!

W barwach „Czarnych Wilków” zagrali Krzysztof Wolski, Tomasz Cierson, Sławomir Czajkowski, Ryszard Mądzelewski, Adrian Stawski, Karol Szymlek. Wzmocnili ich z drużyny rezerw Michał Wdowiak, Karol Cecot, Patryk Wolski i Maciej Błaszkowski. Ostatnia dwójka zdobyła łącznie aż 8 bramek (każdy z zawodników po cztery).

 

W pierwszym meczu bytowiacy zremisowali 3:3 z Policją/Strażą Pożarną. A bramki dla naszej drużyny zdobyli Sławomir Czajkowski, Patryk Wolski i Maciej Błaszkowski. W drugim meczu Drutex-Bytovia wygrała 6:3 ze „Znajomymi Bytów” (3x Błaszkowski, 1x Wolski, 1x Cecot, 1x Wdowiak).

 

Oprócz turnieju seniorskiego, odbyły się także zmagania juniorskie. Tutaj również najlepsi okazali się zawodnicy U-7 Drutex-Bytovii, którzy wygrali 7:0 z dziewczynkami U2 Bytów i 1:0 z DAN-CAR GKS Myśliwiec Tuchomie.

 

 

Autor: Drutex-Bytovia, Fot. Ola Kołodziej