Drutex-Bytovia od poniedziałku w Gniewinie

2018-02-04 20:46:00
Poznaliśmy kadrę Drutex-Bytovii, która w poniedziałek uda się na obóz przygotowawczy do hotelu Mistral w Gniewinie. „Czarne Wilki” w tym ośrodku treningowym będą przebywać do 16 lutego.

Już we wtorek Drutex-Bytovia rozegra sparing ze Stomilem Olsztyn. Wstępnie ustalono, że mecz zostanie rozegrany o godzinie 13:00 w Stężycy. – Być może uda nam się zagrać w Gniewinie na boisku naturalnym. Wszystko jednak zależy od pogody – mówi kierownik drużyny Jacek Maszkowski. Drugi mecz kontrolny zaplanowano na 10 lutego z KP Starogard Gdański.

 

Sztab szkoleniowy Drutex-Bytovii podjął również decyzje w sprawie testowanych zawodników. Emmanuel Sarki, Anton Kotlyar oraz Tyler Walton nie będą reprezentować czarno-biało-czerwonych barw. Dodatkową szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma z kolei Joss Didiba. Do drużyny w pierwszych dniach obozu dołączy z kolei Washilly Tshibasu, który zebrał pozytywne opinie od trenerów.

 

Na obóz nie uda się Michał Jakóbowski, który przechodzi rehabilitację po zabiegu łąkotki.

 

Kadra Drutex-Bytovii Bytów:

 

Bramkarze: Mateusz Oszmaniec, Andrzej Witan, Michał Szromnik, Bartosz Ryngwelski.

 

Obrońcy: Michał Stasiak, Łukasz Wróbel, Krzysztof Bąk, Wojciech Wilczyński, Marek Opałacz, Jakub Kuzdra, Sebastian Kamiński.

 

Pomocnicy: Maciej Błaszkowski, Sławomir Duda, Bartosz Wolski, Kamil Wacławczyk, Jakub Wilk, Bartosz Biel, Michał Szewczyk, Maksymilian Hebel, Aleks Hendryk, Michał Rzuchowski, Joss Didiba.

 

Napastnicy: Kamil Adamek, Janusz Surdykowski, Orlande Kpassa.

 

 

Autor: Drutex-Bytovia, Fot. Drutex-Bytovia