Drutex-Bytovia gromi Radomiaka!

2017-06-12 09:41:00
W pierwszym spotkaniu barażowym Drutex-Bytovia Bytów pewnie pokonała Radomiaka Radom aż 4:0! Dwie bramki zdobył niezawodny Janusz Surdykowski. Rewanż za tydzień w niedzielę w Radomiu.

Pierwsze minuty meczu barażowego rozpoczęły się spokojnie. Kibice mogli zobaczyć kilka dośrodkowań zarówno z jednej, jak i drugiej strony. W 10, minucie rut wolny wykonywali gracze Drutex-Bytovii. Jakub Wilk dośrodkował w pole karne, a tam niepilnowany  Fran Gonzales otworzył wynik spotkania.

Po bramce "Czarne Wilki" nie rzuciły się jednak do ataków, a Radomiak dalej czekał na swoją szansę. W 32. minucie było już 2:0. Ponownie stały fragment gry, który na bramkę zamienił tym razem Mateusz Klichowicz. Chwilę później w kapitalnej sytuacji znalazł się Mateusz Stąporski, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek! Tuż przed przerwą "Czarne Wilki" strzeliły trzeciego gola. Kolejne dobre dośrodkowanie wykorzystał janusz Surdykowski.

Po przerwie to Radomiak miał pierwszą sytuację do zdobycia gola. Sam na sam z Michałem Szromikiem wyszedł Stąporski, ale bramkarz Drutex-Bytovii okazał się górą! W 68. minucie "Czarne Wilki" dobiły Radomiak. Dośrodkował w pole karne Michał Żuchowski, a tam piłkę między słupkiem a bramkarzem zmieścił Janusz Surdykowski. Do końca spotkania gospodarze kontrolowali to, co działo się na boisku. W 90. minucie sędzia Piotr Lasyk ukarał czerwoną kartką Mateusza Klichowicza za uderzenie łokciem.

Drutex-Bytovia Bytów - Radomiak Radom 4:0 (3:0)

1:0 Gonzalez 11',

2:0 Klichowicz 33',

3:0 Surdykowski 44'

4:0 Surdykowski 68'

Żółte kartki: Kwiek, Stanisławski

Czerwona kartka: Klichowicz

Sędzia: Piotr Lasyk

Drutex-Bytovia: Szromnik (63' Oszmaniec) - Wilczyński, Bąk K., Gonzalez (75' Bielak), Kamiński, Rzuchowski, Wilk (70' Bąk J.), Klichowicz, Wolski, Wacławczyk, Surdykowski

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kościelny, Bemba, Kwiek, Stąporski, Tarnowski (85' Stanisławski), Leandro (75' Brągiel)