Drugi tydzień przygotowań Chrobrego

2018-01-16 10:49:00
Piłkarze Chrobrego Głogów rozpoczęli pierwszy pełny tydzień przygotowań do rundy wiosennej.W poniedziałek trenowali m.in. w hali sportowej, robiąc z niej większych rozmiarów „siłownię”.

W tym tygodniu zespół będzie spotykał się codziennie od poniedziałku do soboty. Zajęcia zaplanowano zarówno w terenie, jak i na obiektach Chrobrego (boisko, siłownia, hala). 

 

We wtorek odbędą się dwie jednostki treningowe, to samo w czwartek, przed południem i w późniejszych godzinach. Cały cykl zakończy sobotni sparing. O godz. 13.00 pomarańczowo-czarni podejmą na trzeciej płycie trzecioligowy KS Polkowice i będzie do dla nich pierwsza tegoroczna gra kontrolna z ogółem ośmiu zaplanowanych. Ta zapowiada się o tyle ciekawie, że w KS-ie występuje dwóch wypożyczonych z Chrobrego zawodników, Michał Bednarski oraz Wiktor Kobiela. 

 

W ten tydzień Chrobry wszedł z pierwszym nowym zawodnikiem, którym został mający wzmocnić rywalizację młodzieżowców 19-letni Szymon Nowicki (wypożyczenie z Arki Gdynia). Trener Grzegorz Niciński podkreśla, że choć tych zmian wiele nie będzie, to na tej jednej na pewno się nie skończy. 

 

- Naszym celem jest jeszcze m.in. wzmocnienie linii defensywy - powiedział Grzegorz Niciński. 

 

 

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów