„Czermin kibicuje Stali!” – gorący doping na Sektorze Rodzinnym

2017-10-17 12:41:00
Wyjątkową niespodziankę dla piłkarzy przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerminie. Pomimo później godziny, liczną grupą stawili się ma mieleckim stadionie by dopingować drużynę Stali w pojedynku z Chojniczanką Chojnice.

Atrakcje dla wszystkich Małych Kibiców zgromadzonych na Sektorze Rodzinnym przygotowały animatorki z Przedszkola Terapeutycznego „Słoneczko”. Tradycyjnie już zadbały o to, by każdy mógł cieszyć się z pomalowanej w barwy klubowe twarzy! W przerwie do wspólnej zabawy przyłączyli się Rafał Grodzicki i Szymon Przystalski, były pamiątkowe zdjęcia i autografy.

 

 

Sektor Rodzinny to wydzielone, bezpieczne miejsce, w którym rodzice mogą razem z dziećmi spokojnie obejrzeć mecz, gdzie malujemy dzieciom twarze w klubowe barwy, organizujemy wspólne zabawy i uczymy kulturalnego dopingu.

 

 

Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane na mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet. Spotkania ligowe mogą na preferencyjnych warunkach oglądać grupy zorganizowane tj. wycieczki szkolne, akademie piłkarskie, a także posiadacze „Karty Rodziny 3+”: bilet dla rodzica tylko 1 zł, dzieci do 13 roku życia za darmo (minimalna ilość biletów: 1 rodzic + trójka dzieci – za okazaniem karty i dowodu tożsamości).

 

 

 

Autor: Stal Mielec, Fot. Stal Mielec