Cudowny gol Remisza!

2017-11-27 12:48:00
Tylko jedną bramkę zobaczyli kibice w Suwałkach. Fantastycznym uderzeniem popisał się Remisz i dał zwycięstwo gospodarzom

Pierwszą groźną sytuację stworzyli gospodarze. Sam na sam wyszedł Radecki, przegrał jednak pojedynek z Małeckim, a do tego sędzia zasygnalizował pozycję spaloną. W 30. minucie na strzał z dystansu z okolic szesnastki zdecydował się Handzlik, ale piłka minęła słupek Budziłka o dobre dwa metry.

Potem próbował Michalik i tym razem bramkarz Wigier zachował się jak powinien. Tuż przed przerwą z groźną kontro wyszli Biało-Zieloni. Nie zakończyła się ona golem i do szatni oba zespoły schodziły przy wyniku 0:0.

W 51. minucie Wigry były bliskie objęcia prowadzenia. Strzał głową Kościelnego przeleciał obok bramki. W 60. minucie gospodarze dopięli swego. Dośrodkował Gąska, a Remisz uderzył z pierwszej piłki i Małecki był bez szans.

Chwilę później Pyłypczuk wystawił piłkę na szesnasty metr Klimali, a ten uderzył w sam środek bramki Olimpii. W 73. minucie bliski szczęścia był Remisz, ale piłka po jego uderzeniu minęła o centymetry bramkę gości.

W doliczonym czasie gry Olimpia była bliska wyrównania. Z około 30 metrów uderzył Michalik. Kapitalną interwencją popisał się jednak Budziłek i trzy punkty zostały w Suwałkach.

>>>SKRÓT SPOTKANIA<<<

WIGRY SUWAŁKI - OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:0 (0:0)

1:0 Remisz 60'

Żółte kartki: Remisz, Radecki - Žitko.

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

Wigry: Budziłek - Remisz, Jurkowski, Kościelny, Bogusz - Pyłypczuk, Sokołowski, Radecki (74' Iorga), Gąska (80' Obst), Rybicki - Klimala (72' Kwaśniewski).

Olimpia: Małecki - Goropevšek, Žitko, Wełna - Ciechanowski, Bielawski,  Michalik, Janicki (80' Kaczmarek), Handzlik (65' Adamczyk), Klichowicz Bancessi (69' Kowal).

Autor: 1liga.org, Fot. Olimpia Grudziądz