Cracovia – Puszcza Niepołomice 2:0 [Sparing]

2018-01-15 09:44:00
Za drużyną Puszczy Niepołomice pierwsza gra kontrolna podczas okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej Nice 1 Ligi.

Sztab szkoleniowy pierwszej drużyny wykorzystał ten mecz jako szansę dla kilku zawodników starających się o angaż w beniaminku Nice 1 Ligi. Mecz był również pierwszą okazją do gry nowego bramkarza Puszczy, Miłosza Mleczko który zaliczył czyste konto, grając w pierwszej połowie tego spotkania.

Pierwszą połowę meczu kontrolnego rozegrał również Konrad Stępień dla którego również była to pierwsza okazja do gry w koszulce Puszczy.

Mecz rozgrywany na sztucznej murawie zakończył się zwycięstwem „Pasów” 2:0. Bramki w drugiej połowie spotkania zdobyli Michal Siplak i Antonini Culina.

Cracovia Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)

1:0 Siplak 68’

2:0 Culina 83’

Cracovia: (I połowa) Wilk – Fink, Deja, Helik, Sowah – Wdowiak, Drewniak, Dimun, Rakoczy, Mihalík – Piątek.

(II połowa) Peškovič – Ferraresso, Dytiatjew, Siplak, Pestka – Zenjov, Covilo, Lusiusz (74’ Culina), Hernández, Pik – Strózik (77’ Wiśniewski).

Puszcza Niepołomice: (I połowa) Mleczko – Kasolik, Czarny, Bartków, Mikulec – zawodnik testowany, Stefanik, Stępień, Gleń, Hryhorenko –Nowak.

(II połowa) Spaleniak –Zagórski, Lepiarz, Stawarczyk, Ptak –Szewczyk, Zawadzki, Uwakwe, Żurek, Kędziora – Mrówka.

Autor: Puszcza Niepołomice, Fot. Puszcza Niepołomice