Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport

2018-05-05 08:24:00
Zarówno Chrobry Głogów, jak i Zagłębie Sosnowiec dalej pozostają w walce o awans do Ekstraklasy. W sobotę oba zespoły zmierzą się ze sobą w ramach 29. kolejki Nice 1 Ligi. Transmisja meczu Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec w Polsacie Sport.

Głogowianie od trzech meczów notują wyraźny regres formy. Zdobyli w nich zaledwie punkt i nieco oddalili marzenia o Ekstraklasie. W tabeli Nice 1 Ligi są na szóstej pozycji i o punkt wyprzedzają swojego sobotniego rywala. Zagłębie na wiosnę prezentuje się lepiej, w sześciu kolejkach wygrywało aż czterokrotnie. W pierwszym meczu obu ekip w tym sezonie górą byli zawodnicy z Sosnowca, którzy wygrali na własnym obiekcie 2:1.

 

W Głogowie może dojść do starcia dwóch najlepszych strzelców ligi, Szymona Lewickiego (11 bramek) z Zagłębia i Mateusza Machaja (15 bramek) z Chrobrego. "Może", gdyż ten pierwszy ostatnio zaliczył spadek formy, co skutkowało trzema meczami bez minuty spędzonej na boisku. Ekstraklasa jest w zasięgu każdej z tych drużyn, głogowianie jeśli wygrają, to zrównają się punktami z wiceliderem rozgrywek.

 

Transmisja meczu Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec od godziny 14.45 w Polsacie Sport.

 

Autor: Polsat Sport