Chojniczanka zgubiła punkty

2017-09-25 09:08:00
Chojniczanka Chojnice straciła pierwsze punkty u siebie i pozycję lidera w tabeli Nice 1 Ligi.

W pierwszych dwudziestu minutach gry na boisku w Chojnicach działo się niewiele. Brakowało składnych i dynamicznych akcji. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Pierwsza ciekawa okazja miała miejsce dopiero w 33. minucie. Po strzale Michalaka, bardzo dobrą interwencję zanotował Janukiewicz.

 

Na odpowiedź gospodarzy czekaliśmy do 60. minuty gry. Z zerowego kąta uderzył Mikołajczak. Zabrakło jednak kilku centymetrów. W 67. minucie Chojniczanka miała najlepsza okazję do zdobycia bramki. Biało-Zielonych przed utratą gola uratował Goropevsek, który wybił piłkę z linii bramkowej!

 

Na kwadrans przed końcem znowu próbował Mikołajczak, ale jego uderzenie głową przeleciało obok bramki gości. Niewykorzystane okazje Chojniczanki mogły zemścić się w 90. minucie spotkania. Strzelał Bancessi, a piłkę o rykoszecie zdołał obronić Janukiewicz.  

 

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0:0


Żółte kartki: Lisowski, Danielewicz, Zawistowski - Wełna.

 

Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Kieruzel, Pietruszka - Bąk (57' Mikołajczak), Zawistowski, Danielewicz, Grzelak (66' Rybski), Ryczkowski - Drozdowicz (78' Podgórski). 

Olimpia: Małecki -  Goropevsek, Zitko, Woźniak -  Olczyk, Wełna,  Adamczyk (79' Feruga), Michalik, Ciechanowski (86' Bancessi) -  Salmikivi (71' Nildo), Klichowicz. 

Autor: 1liga.org, Fot. Olimpia Grudziądz