Chojniczanka liderem

2017-10-02 11:00:00
Chojniczanka Chojnice nowym liderem Nice 1 Ligi. Podopieczni Krzysztofa Brede okazali się lepsi od Wigier i w tabeli przeskoczyli Chrobrego Głogów

Już pierwsza groźna akcja Chojniczanki mogła zakończyć się golem. Uderzał Ryczkowski, ale dobrze piąstkował Budziłek. W odpowiedzi na strzał z dystansu zdecydował się Radecki, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. W 38. minucie goście wyszli na prowadzenie. Idealne dośrodkowanie Ryczkowskiego strzałem głową na bramkę zamienił Mikołajczak.

 

Po zmianie stron znowu dał o sobie znać Ryczkowski. Tym razem jego próba z dystansu przeszła tuż obok słupka. W 69. minucie Zawistowski dobrym podaniem uruchomił Mikołajczaka, ale ten uderzył za słabo. W 90. minucie wynik spotkania ustalił Danielewicz, który głową pokonał Budziłka.

 

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)

 

0:1 Mikołajczak 38'

0:2 Danielewicz 90'

 

Żółte kartki: Mackiewicz, Kwaśniewski – Boczek, Markowski, Ryczkowski, Grzelak.

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

 

Wigry: Budziłek – Kwaśniewski, Remisz, Jurkowski, Bogusz – Mackiewicz (19' Wołkowicz; 37' Kościelny), Obst, Sokołowski (66' Klimala), Radecki, Gąska – Iorga.

 

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka –Podgórski (82' Danielewicz), Zawistowski, Grzelak (90' Bąk), Ryczkowski –Drozdowicz, Mikołajczak.

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Michał Kość PressFocus