Biznesowy turniej w piłkarzyki stołowe

2017-04-26 16:00:00
Piłka była w grze, ale tym razem nie na boisku. Takiej rywalizacji na Stadionie Miejskim jeszcze nie było. Klub Biznesu GKS Tychy dla swoich partnerów przygotował specjalną niespodziankę. W strefie VIP odbył się pierwszy w historii klubu – turniej w piłkarzyki.

Turniej był bardzo dobrą okazją do integracji. Nasi partnerzy mogli wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe realcje. Ponadto świętowaliśmy 46 urodziny GKS Tychy. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy okolicznościowy tort powiedział Robert Hauffe, manager Klubu Biznesu GKS Tychy.

 

W turnieju wzięło udział prawie trzydzieści osób. Każda drużyna składała się z dwóch zawodników. Za stołami nie brakowało rywalizacji, ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Głównym sponsorem turnieju było Invenio QD.

 

Jest to świetna forma zabawy, nie tylko związana z Klubem Biznesu, ale przede wszystkim rozrywka i intergacja. Cały tydzień w koszuli i krawacie, tak więc jest, to doskonała okazja do odreagowania dodał Tomasz Cybok, dyrektor Invenio QD.

 

Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Invenio QD. Najlepsi otrzymali kamery, typu GoPRO oraz klubowe gadżety. To już kolejne nietypowe spotkanie dla partnertów Klubu Biznesu GKS Tychy. Jego członkowie mają okazję uczestniczyć w Akademii Managera, śniadaniach biznesowych czy turnieju w kręgle.

 

 

">

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy