Ależ było Nice!

2018-07-18 13:44:00
Zakończyła się współpraca z dotychczasowym sponsorem tytularnym 1 Ligi, firmą Nice.

Podpisanie umowy było przełomowym momentem w rozwoju ligi i już na zawsze ta historyczna zmiana będzie kojarzona z firmą Nice. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu obu stron udało się sprofesjonalizować rozgrywki i dostarczyć kibicom wielu pozytywnych emocji.

 

– Serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą współpracę firmie Nice, a szczególne ukłony należą się za ogromną wiarę we wspólny projekt i odwagę podjęcia ryzyka. To był bardzo miły, a dokładnie Nice, czas dla całej 1 Ligi. Tak dobrego partnerstwa można nam tylko zazdrościć. Myślę że odpłaciliśmy się nadspodziewanie wysokim ekwiwalentem reklamowym – podsumowała Martyna Pajączek, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

– Dziękujemy zarządowi PZPN oraz 1 Ligi, a także pracownikom wszystkich klubów i telewizji Polsat za wspólną pracę nad rozwojem rozgrywek. To było dla nas niezapomniane 18 miesięcy sportowych emocji. Półtora roku temu podjęliśmy ryzyko, które się w pełni opłaciło. Zostaliśmy pierwszym w historii pełnoprawnym sponsorem tytularnym zaplecza Ekstraklasy, ale teraz przyszedł czas na zrobienie miejsca dla nowego, większego podmiotu. Na pełne podsumowanie projektu z naszego punktu widzenia przyjdzie jeszcze czas, ale wiem, że zyskaliśmy bardzo dużo w kontekście rozpoznawalności marki wśród naszych obecnych oraz przyszłych użytkowników oraz zrealizowaliśmy wiele inicjatyw wewnętrznych związanych z ligą razem z siecią naszych dystrybutorów – powiedział Adam Krużyński, członek zarządu Nice Polska Sp. z o.o.

 

W trakcie trwania umowy, firma Nice pojawiała się na pierwszoligowych stadionach z miasteczkiem kibica. Ponadto firma Nice przygotowała konkurs dla klubów i kibiców „Twój Klub Nice 3.0”, którego zwycięzcą został Stomil Olsztyn.

Autor: 1liga.org, Fot. 1liga.org