150 meczów Marcina Woźniaka!

2017-09-25 15:50:00
Sobotnie spotkanie z Chojniczanką Chojnice było dla Marcina Woźniaka numerem 150 w biało - zielonych barwach.

Przypomnijmy, że defensor Olimpii Grudziądz w 10. kolejce Nice 1 Ligi zagrał pełne 90 minut jako kapitan, a drużyna zremisowała z dotychczasowym liderem rozgrywek 0:0.

 

Marcin Woźniak w klubie przy Piłsudskiego 14 pojawił się w 2012 roku, przechodząc z innego pierwszoligowca - Sandecji Nowy Sącz. W swoim pierwszym sezonie zdobył dla ekipy z województwa kujawsko - pomorskiego cztery gole, w tym zwycięskiego w niezwykle ważnym dla piłki w naszym mieście spotkaniu z Lechem Poznań, w 1/16 finału Pucharu Polski. W spotkaniach ligowych trafiał wówczas przeciwko Łódzkiemu Klubowi Sportowemu, GKS-owi Tychy oraz Bogdance Łęczna.

 

Później na kolejne bramki czekał do sezonu 2014/15, kiedy to dwukrotnie przesądzał o zdobyciu kompletu punktów, pokonując golkiperów rywali w Chojnicach i Suwałkach. Z kolei w poprzednim sezonie ta sztuka udała mu się trzykrotnie, w pojedynkach z Bytovią Bytów, Zagłębiem Sosnowiec, a także Sandecją Nowy Sącz.

 

Bieżące rozgrywki doświadczony obrońca rozpoczął kapitalnie, od zdobycia gola w 1. kolejce w Sosnowcu, gdzie grudziądzanie zasłużenie odnieśli zwycięstwo 1:0.

 

 

Autor: Olimpia Grudziądz, Fot. Olimpia Grudziądz