15 lipca Dzień z Zagłębiem

2017-07-04 12:13:00
Na sobotę 15 lipca Zagłębie Sosnowiec przygotowało dla swoich kibiców dzień pełny zagłębiowskich atrakcji. Wśród nich otwarcie sklepu kibica oraz Fanstrefy. Między tymi wydarzeniami Zagłębiacy rozegrają sparing z Łódzkim Klubem Sportowym.

O godzinie 11:00 odbędzie się otwarcie Sklepu Kibica, który przygotowywany był od kliku miesięcy. W lokalu przy 3-go Maja 11 w Sosnowcu będzie można zaopatrzyć się w koszulki meczowe, odzież sportową, ubrania z kolekcji lifestyle oraz liczne gadżety klubu niezbędne do kibicowania i pokazania zagłębiowskiego charakteru.

 

Następnym punktem dnia z Zagłębiem będzie sparing z utytułowanym rywalem jakim jest ŁKS Łódź. Dwukrotny Mistrz Polski (1958, 1998) oraz zdobywca Pucharu Polski (1957) przystąpi do sezonu 2017/2018 jako beniaminek II ligi. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o godzinie 12:00 przy Kresowej.

 

Na zakończenie dnia o godzinie 15:00 odbędzie się otwarcie Fanstrefy - lokalu, w którym każdy Zagłębiak będzie mógł poczuć się jak u siebie. Fanstrefa zlokalizowana jest na terenie Kompleksu Piłkarskiego Kresowa w miejscu dawnego Pubu Kasia.  Dla kibiców przybyłych na otwarcie czeka poczęstunek oraz konkurs żonglerki z nagrodami - voucherami na karnet obejmujący rundę jesienną. Dodatkowo na otwarciu Fanstrefy obecni będą piłkarze, sztab szkoleniowy, Dyrektor Sportowy Robert Stanek oraz Prezes Marcin Jaroszewski, którzy będą do dyspozycji fanów. 

 

 

Autor: Zagłębie Sosnowiec, Fot. Zagłębie Sosnowiec